Pro-Qaly Egészségügyi és Szolgáltató Kft.

Facebook csoport megosztásai

Szakmailag és közösen az inzulin rezisztenciáról (IR)

A csoportot azért hoztam létre, hogy saját tapasztalatom és a tudomány legkorszerübb eredményei alapján válaszokat adjak azon nőgyógyászati-endokrin kérdésekre, amelyek részben az inzulin rezisztenciával függnek össze. 

Tekintettel a csoport jellegére FÉRFIAK jelentkezését nem fogadjuk el, kivéve, ha egészségügyi szakemberek és érdemben tudnak segíteni a csoport tagjainak!

Természetesen más, nőgyógyászati - endokrinológiai témával kapcsolatos kérdés is feltehető.

Ismereteim szerint a facebookon nincs még egy olyan csoport, ahol lehetőséget kapnának arra, hogy nőgyógyász-endokrinológussal konzultálni tudnának. 
Ez természetesen nem helyettesítheti kezelőorvosaikkal történő személyes találkozásokat és a javasoltak egyeztetését.

A "FÁJLOK" menüpontban néhány olyan információt töltök fel, amelyek segíthetik az érdeklődőket a témával, problémájukkal kapcsolatos tájékozódásban, eligazodásban. 

Meggyőződésem, hogy minden betegnek joga van megismerni állapotával, betegségével kapcsolatos legkorszerűbb bizonyítékokat, és dönteni arról, hogy - a szakmai szempontokat figyelembe véve - melyik egészségügyi eljárást választja.

A csoport létrehozásának nem célja egymás kritikája, de az építő jellegű, akár egymástól eltérő vélemények ütköztetése hasznosak lehetnek.

Egymás tapasztalatainak megosztása, a megfelelő orvos - beteg kommunikáció nélkülözhetetlen, hogy KÖZÖSEN megfelelő eredményeket tudjunk elérni egészségi állapotuk és megfelelő életminőségük érdekében. 
Ez fontos továbbá azért is, hogy állapotukkal, betegségeikkel kapcsolatos további szövődmények, betegségek megelőzhetők és megfelelő módon kezelhetők legyenek.

A csoport létrehozásának okát, hitvallásomat két idézettem szeretném megvilágítani:

“Akik különböző úton járnak
nem adhatnak egymásnak hasznos tanácsokat.”
(Konfuciusz)

„Ahhoz, hogy valamit jól csináljunk meg, 
nem szükséges több idő, mint ahhoz, 
hogy azt rosszul csináljuk meg.”
(Johann Jakob Sulzer)

Születésszabályozás az ókorban

Nők ábrázolása a képzőművészetben I. Őskortól-napjainkig

Nők ábrázolása a képzőművészetben II.

Szexuális panaszok kezelése -PCOS